O nas

Biuro Detektywistyczne "Spy Eye" jest pierwszym i jedynym biurem w województwie warmińsko-mazurskim stworzonym przez kobietę - detektywa. Założycielka Biura jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego z siedzibą w Warszawie oraz byłym członkiem Polskiego  Stowarzyszenia  Licencjonowanych  Detektywów  z  siedzibą  w  Krakowie.

Biuro Detektywistyczne "Spy Eye" jest polskim licencjonowanym biurem działającym na podstawie wpisu do Rejestru Działalności Regulowanej nr.RD-10/2010 i licencji nr. 0001408 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Naszymi współpracownikami są wyłącznie licencjonowani detektywi, byli funkcjonariusze ABW, BOR, byli oficerowie policji, specjaliści z pionów kryminalnych, z zakresu technik operacyjnych, dochodzeniowo-śledczych, zwalczania przestępczości zorganizowanej – ludzie lojalni, inteligentni i odpowiedzialni, dla których praca o tym specyficznym charakterze to życiowa pasja i przyjemność.

Celem naszej działalności jest dostarczanie klientowi rzetelnych , zweryfikowanych informacji umożliwiających podjęcie ważnych decyzji życiowych. Jesteśmy uprawnieni do przetwarzania danych osobowych bez zgody osób, których te dane dotyczą. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i po przeanalizowaniu proponujemy odpowiednie rozwiązanie. Biuro Detektywistyczne "Spy Eye" gwarantuje profesjonalne i dyskretne podejście do każdej sprawy, która do nas trafia. Rzetelnie i z rozwagą doradzamy w zakresie usług detektywistycznych i aspektach prawnych. Każde spotkanie z klientem objęte jest klauzulą tajemnicy służbowej.
Po zakończeniu realizacji zlecenia klient otrzymuje sprawozdanie końcowe wraz z pełną dokumentacją , którą może wykorzystać w sądzie. Licencjonowany detektyw występuje przed sądem w roli świadka.

Świadczymy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju, a także Europy.

Zapraszamy wszystkie osoby fizyczne oraz firmy do zapoznania się z naszą ofertą. Wystawiamy faktury VAT